کیسه نان

هنگام خرید نان تازه آن را در کیسه های پلاستیکی قرار ندهید, چرا؟

نان داغ در کیسه های پلاستیکی سبب تولید حرارت می‌شود،حرارت نان داغ در کیسه های پلاستیکی سبب تعرق کیسه و کپک زدن نان می شود.
پلاستیک از مواد نفتی و پتروشیمی تولید می شود به همین دلیل در شرایط تماس با مواد داغ و اسیدی ماده ای به نـام مونومر(مـولکول های کوچکی که تعـدادی اتم را در یک ردیف دربر می گیرد) بوجود می آید که این مواد در دراز مدت ممکن است خطرناک و سرطان زا باشد.تولید مواد مونـومر در کیسه و تماـس با نان باعـث ایجاد بیماری های ریوی و اختلال گوارشی می شود و سیستم های عملکردی بدن افراد را مختل می کند. بهتر است بجای کیسه پلاستیکی از کیسه پارچه ای استفاده کنید، البته از پارچه های ساده نه رنگی زیرا رنگهای بکار برده شده در آنها نیز شیمیایی است.

استفاده از این نان ها باعث بدخیمی ها و عوارض گوارشی می شود و به مرور زمان ممکن است سبب ابتلای ما به انواع سرطان ها به ویژه سرطان دستگاه گوارش شوند.

در ایران روز ۲۱ تیرماه به عنوان «روز خرید بدون کیسه نایلونی» با شعار «امروز یک کیسه پلاستیکی کمتر» نامگذاری شده ‌است، اما اگر فکری برای ظروف و کیسه های پلاستیکی نکنیم روزی خواهد رسید که دنیا پر از کیسه های پلاستیکی می شود که نمی توانیم از آن ها خلاص شویم.هر چند استفاده از کیسه های پلاستیکی امری طبیعی و جا افتاده است، اما باید برای سلامتی خودمان هم که شده کمتر از این کیسه ها استفاده کنیم.

کیسه نان، ساک پارچه ای

به همین منظور گروه تولیدی باتیک ۲۴ در جهت حفظ محیط زیست و جایگزین کردن کیسه های پارچه ای به جای پلاستیکی شروع به تولید انواع کیسه های پارچه ای در ابعاد مختلف کرده است.برای سفارش و اطلاعاتبیشتر با شماره ۰۹۱۲۰۷۳۱۶۴۶   تماس حاصل فرمایید.
چاپ روی لیوان بـا استفاده از سایت باتیک24 بسیار راحت و سریع شده است. مـا در چـاپ باتیک24 تصویر لوگو و یاطرح دلخواهتان را متناسب با هر مراسماتتان بر روی لیوان چاپ می کنیم. چاپ عکس روی لیوان این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید معرفی ماندگار و شایسته از فعالیتتان را همواره نزد مخاطبانتان داشته باشید. مـا این امکان را برای شما فراهم میکنیم که بتوانید انواع مختلف طرح ها و تصـاویر و یا عکس های شخصیتان را بر روی انواع لیوان های سفید ساده ، جادویی ، دسته رنگی و … زیبا و سحرآمیز با بهترین کیفیت چاپ و با قیمت مناسب ارائه دهیم.

  مشخصات چاپ روی لیوان دسته رنگی  :

فقط کافیست سفارش خود را ثبت کنید تا محصول مورد نظرتان را در سریع ترین زمان دریافت کنید. برای چاپ با طرح دلخواه بر روی لیوان کلیک کنید. باتیک | باتیک24 | باتیک 24