• تولیدی باتیک با سابقه در خشان خود در زمینه چاپ انواع محصولات باسطوح مدور و مسطح وتولید و چاپ ساک دستی های تبلیغاتی بابه کار بردن روش ماشینی به جای روش سنتی و قدیمی و داشتن نیروی کار باتجربه و توانا ، توانسته است تحول باور نکردنی ای در کار ساخت ساک دستی های تبلیغاتی انجام دهد. به کار بردن روش ساخت ماشینی به جای روش دستی و سنتی باعث شده است که کیفیت کار در حد بسیار بالایی باشد. ضمانت خدمات و محصولات عرضه شده توسط مجموعه باتیک گواه این امر میباشد که تمامی محصولات و خدمات از درجه کیفی و کمی بالایی برخوردار میباشند.
  • سـاک های پارچه‌ای در سـایز ها و مـدل های مختلف بـرای ارائه محصولات شما در دسترس می باشند.
    سـاک های سـوزنی با نام های شووبگ، کاور و نانو‌ون مطابق با در خواست مشتری و با ماندگاری بـالا در دو ضخــامت ۶۰ و ۹۰ گــرمی ارائه می شوند که دوام واستحکام آنها قابل تضمین می باشد.
    مهمترين مورد مصرف اين محصول استفاده در نمایشگاه و فروشگاه هامي باشدکه خود به تنهايي یکی ازآیتمهای تبليغاتي جهت معرفی برندیاخدمات شما به شمار مي رود.

 

ارتباط با ما

  • خط دفتر : ۲۸۴۲۶۱۲۹-۰۲۱
  • مدیریت فروشگاه :  ۰۹۱۲۰۷۳۱۶۴۶

 

چاپ روی لیوان بـا استفاده از سایت باتیک24 بسیار راحت و سریع شده است. مـا در چـاپ باتیک24 تصویر لوگو و یاطرح دلخواهتان را متناسب با هر مراسماتتان بر روی لیوان چاپ می کنیم. چاپ عکس روی لیوان این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید معرفی ماندگار و شایسته از فعالیتتان را همواره نزد مخاطبانتان داشته باشید. مـا این امکان را برای شما فراهم میکنیم که بتوانید انواع مختلف طرح ها و تصـاویر و یا عکس های شخصیتان را بر روی انواع لیوان های سفید ساده ، جادویی ، دسته رنگی و … زیبا و سحرآمیز با بهترین کیفیت چاپ و با قیمت مناسب ارائه دهیم.

  مشخصات چاپ روی لیوان دسته رنگی  :

فقط کافیست سفارش خود را ثبت کنید تا محصول مورد نظرتان را در سریع ترین زمان دریافت کنید. برای چاپ با طرح دلخواه بر روی لیوان کلیک کنید. باتیک | باتیک24 | باتیک 24